Ve dnech 24. 10. až 7. 11. 2018 je pozastaveno vyřizování objednávek. Objednávky se v této době přijímají pouze přes email nebo eshop. Přijaté objednávky v tomto termínu budou vyřizovány 8. 11. 2018. Omlouváme se za komplikace.

Platba objednávky kartou

Cards

RYCHLE, JEDNODUŠE A KOMFORTNĚ

V našem e-shopu můžete zaplatit objednávku pohodlně, rychle a jednoduše platební kartou.

Vše je velmi snadné. Po vyplnění objednávky v nákupním košíku zvolíte jako způsob platby "platba kartou". Poté kliknete na "pokračovat v objednávce", kde si můžete celou objednávku zkontrolovat. Nyní kliknete na "odeslat objednávku" a budete přesměrováni na platební bránu. Zde vyplníte údaje o své platební kartě, jakož je číslo a platnost platební karty a ověřovací tříciferný číselný kód, který naleznete na zadní straně vaší platební karty (vpravo od pole pro vlastnoruční podpis). Kliknete na "zaplatit" a je to.

Pro platbu kartou přes internet je nutné povolení platby přes internet (nastavíte ve Vašem internetovém bankovnictví).

 

Možnost platby kartou přináší i zajímavé možnosti pro zákazníky ze Slovenska. Díky této možnosti ušetří za dobírku a celková cena za doručení bude například u služby Zásilkovna 95,- Kč (cca 3,50 EUR)

 

Další možnsti platby za zboží:

  • v hotovosti - osobní odběr
  • bankovním převodem
  • dobírkou - při převzetí zboží dopravcem
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace